Městské lesy Hradec Králové

Zájem o prodej dřeva z královéhradeckých městských lesů vzrostl

Doprodej lacinějšího palivového dříví z městských lesů nabízí společnost v těchto dnech. Veřejnost tak má jedinečnou možnost zakoupit kuláče za výhodnějších podmínek ...

Po nedávném zveřejnění zprávy o prodeji lacinějšího dříví přímo z lesa dnes avizují lesníci, máme téměř vyprodáno. „Letošní zima, kterou na počátku roku doprovázely několikatýdenní kruté mrazy, prověřila naše zásoby paliva. Nově jsme nabídli prodej kuláčů přímo z lesa, což vychází výhodněji oproti běžným cenám a zákazník tak může ušetřit za prostorový metr řádově o několik stovek korun méně. Zájem veřejnosti nás těší, proto bych rád upozornil, že tuto službu chceme poskytovat i v budoucnu. Zájemcům ale nyní již můžeme nabídnout výhodněji pouze prodej kuláčů z jehličnatého dřeva, listnaté je téměř vyprodáno,“ uvedl Milan Zerzán, ředitel akciové společnosti Městské lesy Hradec Králové.

Prodej zvýhodněných kuláčů bude probíhat do vyprodání zásob. Podrobné informace lze získat od nadlesního na telefonním čísle 603 216 607. Prodej paliva v malšovické prodejně pokračuje i nadále, novou službou není nijak omezen.