Městské lesy Hradec Králové

Krásný děkovný dopis pro městské lesy Hradec králové

4. 5. 2015

Velmi děkujeme za krásný dopis, který nám napsal pan Pavel Rynt z Hradce Králové. Pevně věříme, že podobných spokojených návštěvníků máme více.

 

Vážený pane řediteli,

 

již několik týdnů se Vám chystám poděkovat za to, co vše pro veřejnost děláte. Nyní, den před pálením čarodějnic, tak činím.

 

Do hradeckých lesů vjíždím po dobu několika let několikrát za týden bez ohledu na počasí a tím pádem vidím, jak rok co rok, ba co každého půl roku se zlepšuje funkčnost městských lesů pro širokou veřejnost úžasným tempem. Beru-li Vás jako podnik, tak nezbývá než složit  poklonu! Na dnešní poměry v zemi fungujete přímo zázračně, zasloužíte spolu s celým Vaším kolektivem veliké uznání.

 

Mám-li mluvit očima obyčejného člověka, tak každý musí vidět výborné značení všech hlavních i vedlejších cest a stezek, pravidelně zametané asfaltové cesty, opravené nerovnosti, perfektní zázemí na odpočinek - lavičky, stolečky, grily, výtečná pohádková cesta pro mladší návštěvníky a mohl bych pokračovat.

 

Budu-li mluvit za sebe, jako za aktivního bruslaře a cyklistu, tak nejvíce ocením stále se rozrůstající asfaltový koberec, který jistě vítají spolu se mnou stovky dalších sportovců. Je úžasné, jako "nezávislý divák" pozorovat ty úsměvné tváře sportovců, jak jim to pěkně jede po výtečném asfaltu, kolik stovek lidí denně musí na Městské lesy pět chválu. Určitě jste měl možnost navštívit hradecké lesy o víkendu, kdy 
po hlavním "bulváru" sportují stovky lidí denně! Letos při prvním opravdu pěkném dni v březnu jsem jich od parkoviště lesního hřbitova na konec Hradečnice napočítal více jak 300 během deseti minut...... Když srovnáme, co jste Vy jako podnik udělali za posledních pět let pro veřejnost oproti silnicím ve městě, tak ten rozdíl je děsivý....

 

Chci Vám Všem ještě jednou poděkovat za to, co vše děláte, jak to hlavně funguje a při čarodějnickém večeru co nejméně starostí!

 

Upřímně.... pro tento podnik bych opravdu chtěl pracovat!

 

S pozdravem

 

Pavel Rynt
Hradec Králové