Městské lesy Hradec Králové

Ubytování a pronájem prostor

Mazurova chalupa a lesní chaty

Objekt Mazurovy chalupy je unikátní dřevostavbou postavenou před 250 lety, nacházející se uprostřed Novohradeckých lesů v blízkosti obce Hoděšovice. Okolí je z hlediska přírody výjimečné co do rostlinných a živočišných druhů a je vyhlášeno přírodní rezervací. Mazurova chalupa je nejen proto vyhledávanou a oblíbenou výletní zastávkou, ležící na hlavních cyklotrasách vedoucích z nedalekého města Hradec Králové. Vnitřní vybavení objektu je uzpůsobeno pro pořádání nejrůznějších akcí (školení, semináře, firemní akce). Kapacita budovy je maximálně 30 osob. V přízemí je k dispozici společenská místnost s krbem, kuchyňka a sociální zařízení. K venkovnímu vybavení náleží příjemné stylové posezení, ohniště a dětské pískoviště. Prostředí Mazurovy chalupy dotváří několik dřevořezeb s lesními motivy. Parkování je možné zajistit v sousedství objektu, a to pouze se souhlasem správce před konáním akce.

K pronájmu nabízíme také menší chatky přímo v srdci hradeckých lesů na břehu rybníků Výskyt a Šanovec s možností přespání. Nabízí se tak unikátní možnost probuzení v nádherné přírodě přímo na břehu ranní mlhou zahaleného rybníka. Chaty jsou vybaveny krbovými kamny a malou kuchyňkou, bez vody a energií. Chata Výskyt má kapacitu 2 osoby, chata Šanovec je bez postelí, kapacita cca 10 osob.

Upozornění:

Podle § 25, odst. 2 zákona o evidenci tržeb č. 112/2016 Sb. je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.  Platnost od 1. 12. 2016.

Ochrana osobních údajů:

Poskytnuté osobní údaje ubytovaných jsou zapsány do Ubytovací knihy dle platné legislativy. Kniha je uložena v trezoru a zajištěna proti odcizení.

KONTAKTY:
Lesní chaty: volejte p. Špryňarovou (603 216 610) - v pracovní dny do 14.00               
 
 

(v případě zájmu o pronájem Mazurovy chalupy nebo lesních chat kontaktujte, prosím, nejdříve paní Špryňarovou, se kterou dohodnete možný termín)

 
Ceníky: