Městské lesy Hradec Králové

Ubytování a pronájem prostor

Ubytovna

Ubytovna společnosti Městské lesy Hradec Králové a.s. se nachází v objektu sídla firmy v klidné části města zvané Nový Hradec Králové. V bezprostřední blízkosti se rozkládají Novohradecké lesy, které jsou ideálním rekreačním místem vhodným pro volnočasové aktivity. Lesy v okolí protínají páteřní cyklostezky a dvě upravené in-line stezky. V blízkosti ubytovny je i možnost přírodního koupání v rybníku Biřička. Prostory se nachází v docházkové vzdálenosti od autobusové zastávky a obchodů se základním zbožím. Ubytovna se nachází v druhém patře budovy a má kapacitu 30 lůžek; první patro slouží jako kancelářské prostory. Pokoje se dvěma až čtyřmi lůžky jsou vybaveny základním nábytkem. K dispozici je i jeden apartmán. Parkování pro hosty ubytovny je k dispozici přímo u budovy.

V sídle firmy se také nachází společenská místnost. Tento prostor s kapacitou pro 30 osob je ideálním místem pro pořádání firemních akcí, seminářů, přednášek i soukromých oslav. V rámci pronájmu je možné využít přilehlé kuchyňky vybavené základním nádobím a spotřebiči. Za poplatek lze zapůjčit také zpětný projektor. V okolí sídla je možnost parkování.

Mazurova chalupa a lesní chaty

Objekt Mazurovy chalupy je unikátní dřevostavbou postavenou před 250 lety, nacházející se uprostřed Novohradeckých lesů v blízkosti obce Hoděšovice. Okolí je z hlediska přírody výjimečné co do rostlinných a živočišných druhů a je vyhlášeno přírodní rezervací. Mazurova chalupa je nejen proto vyhledávanou a oblíbenou výletní zastávkou, ležící na hlavních cyklotrasách vedoucích z nedalekého města Hradec Králové. Vnitřní vybavení objektu je uzpůsobeno pro pořádání nejrůznějších akcí (školení, semináře, firemní akce). Kapacita budovy je maximálně 30 osob. V přízemí je k dispozici společenská místnost s krbem, kuchyňka a sociální zařízení. K venkovnímu vybavení náleží příjemné stylové posezení, ohniště a dětské pískoviště. Prostředí Mazurovy chalupy dotváří několik dřevořezeb s lesními motivy. Parkování je možné zajistit v sousedství objektu, a to pouze se souhlasem správce před konáním akce.

K pronájmu nabízíme také menší chatky přímo v srdci hradeckých lesů na břehu rybníků Výskyt a Šanovec s možností přespání. Nabízí se tak unikátní možnost probuzení v nádherné přírodě přímo na břehu ranní mlhou zahaleného rybníka. Chaty jsou vybaveny krbovými kamny a malou kuchyňkou, bez vody a energií. Chata Výskyt má kapacitu 2 osoby, chata Šanovec je bez postelí, kapacita cca 10 osob.

Upozornění:

Podle § 25, odst. 2 zákona o evidenci tržeb č. 112/2016 Sb. je prodávající povinen vystavit kupujícímu účtenku. Zároveň je povinen zaevidovat přijatou tržbu u správce daně online; v případě technického výpadku pak nejpozději do 48 hodin.  Platnost od 1. 12. 2016.

Ochrana osobních údajů:

Poskytnuté osobní údaje ubytovaných jsou zapsány do Ubytovací knihy dle platné legislativy. Kniha je uložena v trezoru a zajištěna proti odcizení.

KONTAKTY:
Ubytovna: do 14.00 volejte p. Špryňarovou (603 216 610); od 14.00 do 19.00 volejte p. Rytířovou (606 776 528)
Lesní chaty: volejte p. Špryňarovou (603 216 610) - v pracovní dny do 14.00               
 
 

(v případě zájmu o pronájem Mazurovy chalupy nebo lesních chat kontaktujte, prosím, nejdříve paní Špryňarovou, se kterou dohodnete možný termín)

 
Ceníky: