Městské lesy Hradec Králové

Prodej ryb "Hradecký kapr"

Celoroční prodej ryb probíhá každý čtvrtek od 14.00 do 18.00 na hájovně u rybníka Datlík.

  
Společnost Městské lesy Hradec Králové a.s. zajišťuje celoroční prodej ryb vylovených z vlastních rybníků nacházejících se v lesním prostředí, které rybám dodává výjimečnou kvalitu a chuť. Rybníky jsou začleněny do čtyř rybničních soustav. První z nich leží na potoku Biřička a tvoří ji rybníky Roudnička, Datlík, Cikán, Biřička a Cesta myslivců. Druhá se nachází na Stříbrném potoku a zahrnuje rybník Na Olšině a Výskyt. Bělečský potok je třetí soustavou a zásobuje vodou rybník Šanovec. Poslední rybniční soustava leží na nepojmenovaném potoku a tvoří ji rybníky Kříž, Češík, Jáma a Plachta. V celkovém součtu se jedná přibližně o 40 ha rybníků s rybí osádkou čítající okolo 12 tun. Pod hrází rybníka Datlík se nacházejí plůdkové rybníčky. K odchovu tržních ryb slouží každoročně rybníky Datlík a Výskyt. Ve zdejších vodách se chovají především kapři a jako doplňkové ryby candát, štika nebo sumec. Ceník aktuálně nabízených ryb naleznet v sekci Ceníky.
 

Podzim je v městských lesích obdobím výlovů. Většina rybníků je vylovena v pracovní dny, takže se na ně může přijít podívat jen omezený počet zájemců. Abychom vyšli vstříc požadavkům veřejnosti, konají se výlovy některých rybníků v sobotu. Nabízí se tak možnost podívat se, jak výlov probíhá, co je jeho součástí a zakoupit si čerstvou rybu přímo na hrázi. Na sobotních výlovech nechybí ani občerstvení.

Konkrétní informace o konání výlovů naleznete v sekci Aktuality.

Věrnostní program na sádkách Datlík!

Nakupujte na sádkách Datlík, za každých 300 Kč nákupu sbírejte body a získejte slevu 20% na nákup živých ryb!

Věrnostní kartu, na jejíž zadní stranu můžete sbírat body za nákupy, dostanete od baštýře na prodejně u rybníka Datlík v provozní době každý čtvrtek od 14.00 do 18.00. Více o našem věrnostním programu naleznete v pravidlech.

 

 Při koupi ryby můžete využít naší nabídky koření značky Specio.

NABÍDKA PRO FIRMY – poukazy na vánoční kapry

Vánoce se blíží a Vy byste rádi své zaměstnance překvapili dárkem? Darujte jim Hradeckého kapra!

Nabízíme možnost zakoupit poukázky na Hradeckého kapra s logem Vaší společnosti. V případě zájmu kontaktujte pana Lukáše Hýska, tel. 602 467 224, se kterým se dohodnete na podrobnostech.

Náhled poukazu:

 

 

Lov ryb na udici

Pověření k sportovnímu rybolovu a sportovnímu vláčení na Stříbrném rybníku.

V prodeji jsou denní, třídenní, týdenní a roční pověření. Ulovené ryby si rybář může ponechat za podmínek uvedených v rybářském řádu. Pravidla k Pověření k sportovnímu rybolovu naleznet zde.

Dále nabízíme  "Pověření ke sportovnímu vláčení" na Stříbrném rybníku systémem „Chyť a pusť“ kdy všechny ulovené ryby musejí být co nejšetrněji vráceny zpět do vody! V prodeji je pouze jednodenní pověření. Pravidla k Pověření ke sportovnímu vláčení naleznete zde.

Pověření je možné zakoupit na ředitelství městských lesů, v Infocentru na Eliščině nábřeží, v kempu Stříbrný rybník nebo v nedalekém lesním občerstvení U Pytláka.

KONTAKT:

Jan Hýsek, baštýř společnosti
mobil: 603 216 607

Hradecký kapr

Hradecký kapr je unikátní ryba díky své kvalitě a výjimečné chutí, kterou určuje ryze přírodní prostředí. Odchov probíhá z velké části v odbahněných rybnících s písčitým dnem. Ryba tak nemá klasickou bahenní příchuť. Hradecký kapr je v posledních letech vyhledávanou a oblíbenou variantou na štědrovečerní stůl. Jako jeden z mála se navíc tento kapr může pochlubit vlastním logem.

 Hradecký kapr

Ceník ryb laneznete v sekci Ceníky.

 

 

Specifický cíl:

  

 

 

 

 

 

 

 

 

Přiložené soubory: